Haber Detayı
13 Nisan 2021 - Salı 14:24 Bu haber 988 kez okundu
 
Uluslararası heyetten Gerede ziyareti
"Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ferudun Kaya’ya ziyarette bulunan heyet Gerede Meslek Yüksekokulunun ayakkabı, saraciye ve monte atölyelerinde üretilen ürünleri yerinde inceledi."
EĞİTİM Haberi
Uluslararası heyetten Gerede ziyareti

Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nin ziyaretçileri Internacionalni Univerzitet Gorazde (Uluslararası Gorazde Üniversitesi) Kurucusu Edina Brutus, Doç. Dr. Melvedia Yağarevic, Sulejman Mujkıc, IUG Sosyal Bilimler Dekanı Doç. Dr. Mehmet Naci Efe oldu.

Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ferudun Kaya’ya ziyarette bulunan heyet Gerede Meslek Yüksekokulunun ayakkabı, saraciye ve monte atölyelerinde üretilen ürünleri yerinde inceledi.

Ünder Deri, BAİBÜ işbirliği kapsamında üretilen ürünler yerinde incelenerek ihracat imkanları değerlendirildi. Gerede MYO ve Gerede Uygulamalı Bilimler Fakültesi ile Bosna Hersek Uluslararası Gorazde Üniversitesi arasında öğrenci ve öğretim elemanı değişimi üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Prof. Dr. Ferudun Kaya, BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu atölyelerinde üretilen ürünlerden misafirlere taktim edildiğini belirterek heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Heyet daha sonra Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Gerede Ticaret Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka’ya da ziyaret gerçekleştirdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı