Haber Detayı
01 Mayıs 2021 - Cumartesi 22:44 Bu haber 849 kez okundu
 
'Talep edenleri sahiplendireceğiz..'
"Gerede Belediyesi’ne ait geçici barınakta bulunan sokak hayvanlarına, Gerede Belediyesi ekiplerinin yanı sıra vatandaşlarında desteği sürüyor. "
YAŞAM Haberi
'Talep edenleri sahiplendireceğiz..'

Gerede Belediyesi’ne ait hayvan barınağında bulunan can dostlar için Gerede Belediyesi ile vatandaşların iş birliği devam ediyor.

Gerede Belediyesi’ne ait geçici barınakta bulunan sokak hayvanlarına, Gerede Belediyesi ekiplerinin yanı sıra vatandaşlarında desteği sürüyor.
Gerede Belediyesi’nin geçtiğimiz aylarda yaptığı çağrı ile can dostlara el uzatan vatandaşlar mama desteklerine devam ediyorlar. Can dostlara yapılan yardımların örnek teşkil etmesi ile birlikte her geçen gün mama desteği artıyor. Mama desteğinin yanı sıra barınakta bulunan can dostları sahiplenen vatandaşlarında her geçen gün sayıları artıyor.

Belediye Veterineri Hekim Hüseyin Bal, konuya ilişkin verdiği bilgilerde, hayvan barınağının mama ikramı yapmak isteyen tüm vatandaşlara açık olduğunu vurguladı.

Gösterilen ilgiden ötürü tüm duyarlı vatandaşlara teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Hekim Bal, şunları aktardı; ‘’Değerli vatandaşlarımız tarafından yapılan destekler örnek teşkil etmekle beraber her geçen gün artmaya devam ediyor. Mama desteğinde bulunan ve sahiplenme yapan hayvan sever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Barınağımız; mama getirmek ve can dostlarımızı görmek isteyen tüm hemşehrilerimize açık. Ayrıca uygun şartları sağlayan vatandaşlarımızdan talep edenlere yönelik sahiplendirme işlemlerimiz devam ediyor."

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı