Haber Detayı
16 Mart 2021 - Salı 16:16 Bu haber 924 kez okundu
 
Sarıcı, Gerede'ye geldi
"Milli Eğitim İl Müdürü Cemil Sarıcı aylık olağan koordinasyon ve değerlendirme toplantısı ve bir dizi okul ziyaretleri için ilçemize geldi."
EĞİTİM Haberi
Sarıcı, Gerede'ye geldi

Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı aylık olağan koordinasyon ve değerlendirme toplantısı ve bir dizi okul ziyaretleri için Gerede'de geçtiğimiz günlerde bir ziyaret gerçekleştirdi.

Milli Eğitim İl Müdürü Cemil Sarıcı aylık olağan koordinasyon ve değerlendirme toplantısı ve bir dizi okul ziyaretleri için ilçemize geldi.

Gerede'de yapılan toplantıda tüm ilçe müdürleri hazır bulunarak devam etmekte olan seyreltilmiş yüz yüze eğitim ve sınav faaliyetleri görüşüldü. Programın devamında İl Müdürü Sarıcı, Eyüp Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Zübeyde Hanım Anaokulu, Habibullah Üstün Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Seviller Ortaokulu'na ziyaretlerde bulunarak öğrenci ve öğretmenler ile sohbet etti.

Yüz yüze eğitimin devamının maske-mesafe-temizlik kuralının dikkatli uygulanmasına bağlı olduğunu belirten Sarıcı öğrencilerin sağlığının her şeyden önemli olduğu söyledi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı