Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 09:19 Bu haber 5705 kez okundu
 
Ocak, Gerede'de de açıldı
"Alperen Ocakları Gerede ilçe binasında düzenlenen törende bayrağa öperek teslim alan Ünal Şafak; 'Geleceğimiz olan gençlerle beraber milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak yeni umutlar yeşertmek için mücadelemizi sürdüreceğiz,' dedi."
SİYASET Haberi
Ocak, Gerede'de de açıldı

Alperen Ocakları Gerede'de teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Başkan ve yönetim kurulu atamaları tamamlanan Gerede İlçe Teşkilatı faaliyetlerine başladı.

Alperen Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı görevine Ünal Şafak atandı. 20 kişilik yönetim kurulu listesini de oluşturan Başkan Şafak ilk iş olarak yönetim binasını oluşturdu.

Alperen Ocakları Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada; “Alperen Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı görevine Ünal Şafak atandı ve ocağımız Gerede’de faaliyete geçmiştir, kamuoyuna duyurulur” denildi.

Alperen Ocakları Gerede ilçe binasında düzenlenen törende bayrağa öperek teslim alan Ünal Şafak; "Geleceğimiz olan gençlerle beraber milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak yeni umutlar yeşertmek için mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Şafak, açıklamasında; “700 yıla aşkın süredir İslam’a sancaktarlık yapan aziz Türk milletinin gençlerine, geleceğine, yeniden Bismillah diyoruz. Hoca Ahmet Yesevi’den aldığımız çıra ateşini, şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yetim Alperenleri olarak ilahi kelimetullah, nizami alem için dünyayı aydınlatacağız. Genel Başkanımız Sayın Murat Aslan ve yönetiminin takdirleriyle gönül birliğimizi, ideallerimizi, geleceğe taşımak için Alperen Ocakları Gerede İlçe Başkanlığına getirildik. Geleceğimiz olan gençlerle beraber milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak yeni umutlar yeşertmek için mücadelemizi sürdüreceğiz” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı