Haber Detayı
12 Mart 2021 - Cuma 15:05 Bu haber 669 kez okundu
 
Hem birinci hem de ikinci...
"Başkan Allar; öğrencileri, katıldıkları yarışmalarda elde ettikleri başarılardan dolayı ödüllendirdi. Başkan Allar, öğrencilerin ilçemizi başarı ile temsil ederek kendilerini gururlandırdıklarını dile getirdi."
EĞİTİM Haberi
Hem birinci hem de ikinci...

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, öğrencileri katıldıkları yarışmalarda elde ettikleri başarılardan dolayı ödüllendirdi.

Başkanlık makamında öğrencileri, hocaları ve ailelerini kabul eden Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar öğrencilere, yarışmalarda elde ettikleri başarılardan dolayı küçük altın ve saat hediye etti. Belediye Başkanı Mustafa Allar, öğrencilerin ilçemizi başarı ile temsil ederek kendilerini gururlandırdıklarını dile getirdi.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; "Çocuklarımızın yetişmesinde emeği olanlara teşekkür ediyorum," diye konuştu.

Başkan Allar, açıklamasında; “Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ülke genelinde öğrenciler arasında hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i yüzünden güzel okuma yarışmalarında İlçemizi temsilen, hafızlık kategorisinde Bolu il birincisi, bölge yarışmalarında ise ikinci olan Hocazade Kemalettin Efendi Kur’an Kursu öğrencisi Merve Yalçın evladımız ve Kur’an-ı Kerim’i yüzünden güzel okuma yarışması dalında da Hafız İHO öğrencisi Kübra Şevval Çetinkaya evladımız İl birincisi oldu.
Çocuklarımızın yetişmesinde emeği olan Gerede Müftülüğümüze, öğrencilerimize, okutan, yetiştiren hocalarımıza ve çocuklarımızın kıymetli velilerine teşekkür eder, hayatlarında başarılar diler, ziyaretleri nedeniyle şükranlarımı sunarım” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı