Haber Detayı
22 Ocak 2021 - Cuma 14:55 Bu haber 2098 kez okundu
 
Geredeli isim, Gerede'yi unutmadı!..
"Alanında uzman isimlerden olan hemşehrimiz Prof. Dr. İsmail Karagöz, 'Kur’an’ın Anlamı ve Tefsiri' isimli eserini Yusuf Özcan Kütüphanesine hediye etti."
EĞİTİM Haberi
Geredeli isim, Gerede'yi unutmadı!..

Geredeli hemşehrimiz Prof. Dr. İsmail Karagöz tarafından çıkartılan 8 ciltlik eseri, Gerede İlçe Müftülüğü Kütüphanesine takdim edildi.

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz, geçtiğimiz haftalarda basımını tamamladığı 'Kur’an’ın Anlamı ve Tefsiri' isimli eserini Gerede Müftülüğü Yusuf Özcan Kütüphanesine hediye etti.

Alanında uzman isimlerden olan hemşehrimiz Prof. Dr. İsmail Karagöz, açıklamalı halde hazırladığı ve basımını da gerçekleştirdiği  “Kur’an’ın Anlamı ve Tefsiri” isimli 8 ciltlik eserini Yusuf Özcan Kütüphanesine hediye etti.

Müftülüğün sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin kısa bir açıklama yayımlayan Gerede İlçe Müftülüğü; "Değerli eseri kabul eden İlçe Müftümüz Abdurrahman Şenoğlu sağlık ve afiyet dilekleri ile daha nice güzel eserler yazması temennisiyle hocamıza teşekkür etti. Değerli eseri kabul eden İlçe Müftümüz Abdurrahman Şenoğlu sağlık ve afiyet dilekleri ile daha nice güzel eserler yazması temennisiyle hocamıza teşekkür etti” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı