Haber Detayı
19 Nisan 2021 - Pazartesi 13:05 Bu haber 1230 kez okundu
 
Gerede Ülkü Ocakları'ndan anlamlı kampanya!
"Gerede Ülkü Ocakları, her yıl Ramazan Ayında düzenlediği ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik kumanya yardımı kampanyasına bu yılda devam ediyor."
SİYASET Haberi
Gerede Ülkü Ocakları'ndan anlamlı kampanya!

Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı, geleneksel hale getirdiği kampanya ile ihtiyaç sahibi her kapıya bir kumanya etkinliğini bu sene de devam ettiriyor.

Bu yıl “Ramazan paylaşınca güzel” teması ile düzenlenen kumanya yardımı ilçemiz genelinde Ramazan Ayı boyunca dağıtılmaya devam edecek.

Gerede Ülkü Ocakları Başkanlığı her kapıya bir kumanya etkinliğini bu senede sürdürüyor. Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanı Yusuf Darak, hayırseverlere yönelik yaptığı çağrıda; "Siz evdekalın, biz yardımlarınızı sahiplerine ulaştıralım," diye konuştu.

Başkan Darak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz her kapıya bir kumanya etkinliğimiz bu senede inşallah daha büyük gayretler içerisinde devam ettiriyoruz. Milletçe yaşadığımız bu zor süreçte, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, mübarek ramazan ayında yardımda bulunmak için başlattığımız kumanya yardımı kampanyasına siz de destek olabilirsiniz. Siz evdekalın, biz yardımlarınızı sahiplerine ulaştıralım. Ramazan paylaşmaktır," sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı