Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 14:29 Bu haber 1022 kez okundu
 
Gerede'de bir araya geldiler
"Müftüler, İstanbul Başakşehir İlçe Müftülüğüne atanan Gerede Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyerek vedalaştılar."
YAŞAM Haberi
Gerede'de bir araya geldiler

Gerede’de ilçe müftüleri istişare toplantısı yapıldı. 2021 yılı Haziran ayı il ve ilçe müftüleri istişare toplantısı din hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde yürütülmesinin yanı sıra İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliğin sağlanması amacıyla İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu başkanlığında Gerede İlçe Müftülüğü hizmet binası toplantı salonunda yapıldı.

Bolu Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’nun başkanlığında yapılan toplantıya Bolu Müftü Yardımcısı Ahmet Halıcı, Gerede Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, Kıbrısçık Müftüsü Lütfi Pekcanlı, Mengen Müftüsü Mehmet Özcan, Mudurnu Müftüsü Necmi Ünsal, Seben Müftüsü Davut Kapıcıoğlu, Dörtdivan Müftüsü Sinan Yıldız ve Yeniçağa Müftüsü Hasan Dinç katıldı.

Gerçekleştirilen toplantı sonrasında Gerede Müftüsü Şenoğlu, müftülere müftülük hizmet binası, Yusuf Özcan Kütüphanesi, Hafız İHO öğrencilerini ve 4-6 yaş Kur’an Kursunu gezdirerek bilgi verdi.

Müftüler, İstanbul Başakşehir İlçe Müftülüğüne atanan Gerede Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu’na yeni görevinde başarılar dileyerek vedalaştılar.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı