Haber Detayı
21 Nisan 2021 - Çarşamba 14:01 Bu haber 1994 kez okundu
 
Ercoşkun'a önemli görev!..
"Ak Partili isimlerden eski İl Başkanı ve 3 dönem Milletvekilliği yapmış olan Ali Ercoşkun siyaset sahnelerine dönüş yaptı."
SİYASET Haberi
Ercoşkun'a önemli görev!..

G   Gerede haberlerinde kesintisiz dolu dolu 14 yıl       l

Uzun süredir siyasetten uzak, ticaretiyle ilgilenen Ak Parti eski Milletvekili Ali Ercoşkun, siyaset sahnesine geri döndü.

2018 Milletvekili seçimlerinde koltuğunu Arzu Aydın’a kaptırdıktan sonra siyaset sahnesinden çekilen Ali Ercoşkun Ak Parti Genel Merkezinde görevlendirildi.

24. ve 26. dönem Milletvekilliği bulunan ve geçtiğimiz yıllarda Bolu AK Parti İl Başkanlığı da yapan Ali Ercoşkun AR-GE ve Eğitim Birim Başkanlığı’nda göreve getirildi.

Bolu siyasetinde yıllarca görev yapan 24 ve 26. dönem AK Parti Bolu Milletvekilliği görevinde bulunan Ali Ercoşkun, AR-GE ve Eğitim Birim Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yeni görevini sosyal medya hesabından duyuran Ercoşkun, “AR-GE ve Eğitim Başkan Yardımcılığı görevine bizleri layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AR-GE ve Eğitim Birim Başkanı Mustafa Şen’e şükranlarımı iletirim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı