Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 14:36 Bu haber 419 kez okundu
 
BESOB ile GTSO bir arada..
"Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka; Odamız Meclis Toplantı Salonunda güncel konular ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi."
EKONOMİ Haberi
BESOB ile GTSO bir arada..

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulunarak esnafların güncel konularını toplantı ile değerlendirdiler.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka’ya yapılan ziyarette Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Gayret, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selahattin Ayen, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Koçak, Mustafa Kalaycı, Necati Yaşlı, Denetim Kurulu Üyesi Abdullah Güler, Murat Abak, Burhan Eröz, Eğitim Müdürü Sedat Başkalyuncu ve Genel Sekreter Selhan Şimşek katılım sağladı.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Tahir Gayret; “Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimle birlikte Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sayın Ersin Kaşka’yı makamında ziyaret ettik. İçinde bulunduğumuz teşkilatlarımızın ortak amacı olan esnaf ve sanatkârlarımızın menfaatleri doğrultusunda hizmet ederek, pandemi dönemi içinde yaşadıkları olumsuzlukları istişare etme fırsatı bulduk, kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.”diye konuştu.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka ise ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; “BESOB Başkanı sayın Tahir Gayret ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretimizde bulundular. Genel Sekreter Yardımcımız Turhan Anaç’ın da katılımlarıyla Odamız Meclis Toplantı Salonunda güncel konular ile ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı