Haber Detayı
01 Nisan 2021 - Perşembe 15:06 Bu haber 830 kez okundu
 
Belediye vatandaş elele
"Gerede Belediyesi’ne ait geçici barınakta bulunan sokak hayvanları, belediye ekiplerinin yanı sıra vatandaşlar tarafından da yalnız bırakılmıyor."
YAŞAM Haberi
Belediye vatandaş elele

Gerede Belediyesi’ne ait hayvan barınağında bulunan can dostlara, Gerede Belediyesi ve vatandaşlar tarafından özel ilgi gösteriliyor.

Gerede Belediyesi’ne ait geçici barınakta bulunan sokak hayvanları, belediye ekiplerinin yanı sıra vatandaşlar tarafından da yalnız bırakılmıyor. Gerede Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde yaptığı çağrı ile can dostlara el uzatan vatandaşlar mama desteklerine devam ediyor. Can dostlara yapılan yardımların örnek teşkil etmesi ile birlikte her geçen gün mama desteği artıyor.

Geçtiğimiz günlerde yaptıkları çağrı ile hayvan sever vatandaşlar tarafından sokak hayvanlarına mama desteği gelmeye başladığını belirten Veteriner Hekim Hüseyin Bal, “Yapılan destekler örnek teşkil etmekle beraber her geçen gün artıyor. Mama desteğinde bulunan hayvan sever vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Barınağımız; mama getirmek ve can dostlarımıza görmek isteyen tüm hemşehrilerimize açık. Ayrıca uygun şartları sağlayan vatandaşlarımızdan talep edenlere yönelik sahiplendirme işlemlerimiz de başladı. Tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı