Haber Detayı
31 Aralık 2020 - Perşembe 14:04 Bu haber 1259 kez okundu
 
Başkan Çetin; 'Tüm olumsuzluklara rağmen...'
"AK Parti Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin, Geredeli hemşehrilerinin yaklaşan yeni yılını tebrik ederken, mekke’nin fethini de kutlamayı ihmal etmedi. Aynı tebrik mesajında, 2021’e yine büyük hedeflerle ve yeni umutlarla girileceğini vurgulayan Başkan Çetin; “Tüm olumsuzluklara rağmen 18 yılda olduğu gibi, sağlıktan eğitime ,sosyal politikalardan bölgesel yatırımlara, ekonomiden, dış politikaya kadar her alanda tedbirlerle başarılı bir yılı geride bıraktık,” ifadelerine yer verdi.
SİYASET Haberi
Başkan Çetin; 'Tüm olumsuzluklara rağmen...'

Tüm olumsuzluklara rağmen 18 yılda olduğu gibi, sağlıktan eğitime, sosyal politikalardan bölgesel yatırımlara, ekonomiden, dış politikaya kadar her alanda tedbirlerle başarılı bir yılı geride bıraktık.

Bugüne kadar, şanlı tarihimizden edindiğimiz tecrübelerimizin ışığında, akıl ve bilgi ile içerde ve dışarda karşılaştığımız zorlukları aşmanın gururunu birlikte paylaştık ve bundan sonra da paylaşacağız.

2021’e yine büyük hedeflerle ve yeni umutlarla gireceğiz. Aziz milletimizin bizlere olan inanç ve desteği ile yarının güçlü müreffeh Türkiye’sini meydana getirmek için yeni yılda daha fazla gayret gösterecek, temel hak ve özgürlüklere yönelik her türlü tehdidi bertaraf edip, demokrasimizi kökleştirmek için bütün gücümüzle çalışacağız.

2021 yılı milletvekillerimizden belediye başkanımıza, belediye Meclis üyelerimize, il genel meclisi üyelerimizden, yönetim kurulu üyelerimize, kadın kollarımızdan, gençlik kollarımızla birlikte tüm teşkilatımızla beraber göstereceğimiz gayretlerimizle Geredemiz için de yine hizmet yılı olacak.

Ayrıca 2021 yılında pandemi süreci devletimizin aldığı önlemler ile tedbirlere uyarak ve Rabbimize ettiğimiz dualarla İnşallah sona erecek.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mekke’nin Fethi’nin yıldönümünü de kutlar, yeni umutlarla karşıladığımız 2021 yılının başta Geredemiz olmak üzere; ülkemize, milletimize hayırlara ve berekete vesile olmasını temenni ederim.

Avukat İsmail ÇETİN
AK Parti Gerede İlçe Başkanı

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı