Haber Detayı
08 Mart 2021 - Pazartesi 11:23 Bu haber 2991 kez okundu
 
Başkan Çetin; 'Hayatın her aşamasında..'
"AK Parti Gerede İlçe Başkanı Avukat İsmail Çetin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile bir mesaj yayımlayarak tüm kadınların gününü kutladı."
SİYASET Haberi
Başkan Çetin; 'Hayatın her aşamasında..'

AK Parti Gerede İlçe Başkanı Avukat İsmail Çetin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile bir mesaj yayımlayarak tüm kadınların gününü kutladı.

Başkan Çetin, mesajında, kadınların her alanda yaptıkları fedakarlık ve emeklerin paha biçilemez derecede kıymetli olduğuna işaret ederek; "Sevginin ve merhametin sembolü olan kadınlarımız toplumun en önemli mihenk  taşlarıdır," diye konuştu.

AK Parti Gerede İlçe Başkanı Avukat İsmail Çetin, yayımladığı kutlama mesajında; "Toplumumuzun yapısını güçlendiren ve şekillendiren, aileden başlayarak, geleceğimize yön veren  sevginin ve merhametin sembolü olan kadınlarımız toplumun en önemli mihenk taşlarıdır..

Hayatın her aşamasında yanımızda olan; eğitimden bilime, sanattan, ekonomi alanına, siyasetten, kamu yönetimine kadar her alanda üstün başarılar elde etmişler, ülkemizde ve dünyada sesimizi duyurmuşlardır.

Yüce dinimizin “Cennet ayaklarının altındadır” diye yücelttiği anne, eş ve kardeş gibi unvanları barındıran kadınlarımızın eğitimli, düşünen, sorgulayan, üretime ve yönetime aktif bir şekilde katılan bireyler olmaları geleceğe ilişkin en büyük güvencemizdir..
Bu vesileyle yürekleri sevgi dolu başta şehit ve gazi anneleri ile eşleri olmak üzere, fedakârlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü tebrik ediyorum," sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı