Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 11:11 Bu haber 878 kez okundu
 
Başkan, Bakan'dan yardım istedi
"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten hemşehrimiz Muharrem Ek'e ve ailesine taziye ziyaretinde bulunmak üzere ilçemize geldi."
YAŞAM Haberi
Başkan, Bakan'dan yardım istedi

Önceki günlerde babası vefat eden Muharrem Ek ve ailesine başsağlığı dileğinde bulunmak için Gerede'ye gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, ilçenin ihtiyaçları noktasında da Başkan Allar'a yardımcı olunacağını aktardı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Geredeli hemşehrimiz Muharrem Ek’e taziye ziyaretinde bulunmak üzere ilçemize geldi.

Gerede’ye gelen Bakan Fatih Dönmez, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Muharrem Ek’e ve ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye ziyareti sonrası Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Bakan Dönmez’e ilçenin ihtiyaçları noktasında hazırlanan dosyayı iletti. Bakan Dönmez de gerekenin yapılacağını ifade etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Sayın Bakanımıza İlçem adına teşekkürlerimi sunuyor, Mehmet Ek amcamıza ise tekraren Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor ve kıymetli ailesine sabırlar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı