Haber Detayı
20 Mart 2018 - Salı 08:44 Bu haber 5428 kez okundu
 
'Bir kurum müdürü ve altı sosyal incelemeciyle..'
"Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal; "Merkezimizin ilçemize hayırlı olmasını ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi."
GÜNDEM Haberi
'Bir kurum müdürü ve altı sosyal incelemeciyle..'

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Hacı Emin Efendi Caddesinde yeni açılarak hizmet vermeye başlayan Gerede Sosyal Hizmet Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

7 personelle hizmet vermeye başlayan merkezin çalışmaları hakkında kurum müdürü Ramazan Atalay’dan bilgi alan Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, binanın bölümlerini de gezerek bazı incelemelerde bulundu.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, yaptığı açıklamada, kurum müdürü ve sosyal incelemeciyle birlikte 7 kişinin hizmet verdiği binanın geliştirici hizmetler ile rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini sunacağını duyurdu.

Kaymakam Ünsal, konuya ilişkin verdiği bilgilerde; “Sosyal Hizmetler Merkezleri çocuk, genç, kadın, erkek, engelli, yaşlı, şehit yakını ve gaziler ile ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici hizmetler ile rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini bir arada sunulmasına yönelik kurulan merkezlerdir. Bir kurum müdürü ve altı sosyal incelemeciyle ilçemize hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizin ilçemize hayırlı olmasını ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı