Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 09:19 Bu haber 6046 kez okundu
 
4.5 yılda ne kadar döşendi?
"Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, sadece ana arterler değil Gerede’nin tüm mahallelerine asfalt ve parke taşı hizmetini götürdüklerini söyledi."
GÜNDEM Haberi
4.5 yılda ne kadar döşendi?

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, ilçede rekor düzeyde asfalt ve kaldırım çalışması yürütüldüğünü geçen 4,5 yılda Gerede’de ihtiyaç görülen bölgelere 55 kilometre asfalt atıldığını, bu rakamın ilçemiz için rekor olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Mustafa Allar, çalışmalar kapsamında 15 kilometre de kaldırım çalışması gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Başkan Allar; “Göreve geldiğim 2014 yılında “Vatandaşın ayağı çamura değmeyecek” demiştim. Sözümüzü tutmanın gururunu yaşıyoruz. Her yıl programlarımızı yaparak ortalama yıllara sari 30.000 ton sıcak asfalt attık. Emsal belediyelerle kıyaslanmayacak çapta asfalt harekatı yaptık. Yol Medeniyettir düsturuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Mustafa Allar, çalışmaları sürdürdüklerini, sadece ana arterler değil Gerede’nin tüm mahallelerine asfalt ve parke taşı hizmetini götürdüklerini söyledi.

2018 yılının bu son günlerinde Yeni Mahalle Vadi Sokak ve Horasan Sokak; Dayıoğlu Mahallesi Zambak, Menekşe, Çiğdem, Sümbül Sokaklar, Barbaros Caddesi, Hastane bahçesi komple asfaltlandı. Son haftalarda yapılan bu çalışmalarda yaklaşık 10.000 ton sıcak asfalt atıldı. 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı