Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 08:56 Bu haber 4516 kez okundu
 
Ülkücü gençler sevindiriyor!..
"Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanlığı geleneksel hale getirdiği kampanya ile ihtiyaç sahibi her kapıya bir kumanya etkinliği gerçekleştiriyor."
SİYASET Haberi
Ülkücü gençler sevindiriyor!..

Gerede Ülkü Ocakları Başkanlığı, rahmet ayı Ramazan ayında yardım bekleyen ailelere ramazan coşkusunu taşıyor.

Gerede Ülkü Ocağı, rahmet ayı Ramazan ayında yardım bekleyen ailelere ramazan coşkusunu taşıyor. Gerede tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan paketleri evlerine kadar götürülerek dağıtımı yapıldı.

Ramazan coşkusunu ilçenin dört bir yanına taşıyan Gerede Ülkü Ocakları, bu mübarek ayda ihtiyaç sahiplerine kumanya dağıtarak yüzleri güldürüyor.

Yardım bekleyen ailelere Ramazan coşkusunu taşıyan Ülkü Ocakları, gönüllüler tarafından yardım kampanyası çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlanan Ramazan kolilerini adreslerine ulaştırmaya devam ediyor.

Ülkü Ocakları Gönüllüleri, veren el ile alan eli bu mübarek ayda buluşturmanın yada vesile olmanın gururunu yaşadıklarını ve ramazan ayı boyunca devam edeceklerini belirtti.

Ülkü Ocakları Gerede İlçe Başkanı Yusuf Darak konuya ilişkin yaptığı açıklamada; "Bolu Ülkü Ocakları'mızın başlatmış olduğu her sene Ramazan ayında devam eden HER KAPIYA BİR KUMANYA ve BİR ÇOCUKTA SEN SEVİNDİR kampanyasına ihtiyaç sahibi ailelere tek tek ulaşmaya gayret gösteriyoruz. Bu mübarek günde çalışmalarımızda gönüllü bütün vatandaşlarımızdan bütün esnaflarımızdan destek bekliyoruz. Rabbim yapmış olduğunuz yardımları kabul etsin,” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı