Haber Detayı
27 Mayıs 2020 - Çarşamba 10:39 Bu haber 2509 kez okundu
 
Tek tuş ile Gerede Belediyesi!..
"Gerede Belediyesi ile ilgili istek veya şikayetleriniz yanında projeleri hakkındaki detaylı bilgilere de tek dokunuş ile sahip olabileceksiniz."
YAŞAM Haberi
Tek tuş ile Gerede Belediyesi!..

Whatsapp iletişim hattı ve sosyal medya üzerinden halkla irtibat halinde olan Gerede Belediyesi, mobil demokrasi platformunda da yerini aldı.

Whatsapp iletişim hattı ve sosyal medya hesaplarından sürekli bilgilendirme yapan ve istek şikayet taleplerini değerlendiren Gerede Belediyesi ekipleri, mobil demokrasi sistemi ile vatandaşlara daha iyi ve hızlı bir hizmet sunmayı planlıyor.

Vatandaşlar bu sistem ile “MobilDemokrasi” Uygulamasını Google Play Store’dan veya Apple Store’dan ücretsiz olarak indirerek anlık duyuruları, Gerede Belediyesi ile ilgili haberleri, tek dokunuş ile istek veya şikâyetlerini, güncel belediye anketlerini ve projeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekler.

Ayrıca sistemin genel özelliği olarak ülkenin herhangi bir şehrinde bu programı indiren kullanıcı sisteme dahil olan bir başka il ilçeye girdiğinde o il ilçenin bilgilerini otomatik görebilecek.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı