Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 11:01 Bu haber 891 kez okundu
 
Kayıtlar başlıyor..
" 48 kişilik kontenjan olduğunun da belirtildiği açıklamada 17 Mayıs tarihine kadar başvuruların tamamlanmış olması gerektiği belirtildi."
EĞİTİM Haberi
Kayıtlar başlıyor..

Gerede Şehit İlhan Sezer İmam Hatip Ortaokulu Hafız İho’nun ön kayıt ilanı yayınlandı. Yapılan açıklamada kayıtların 03 ile 17 Mayıs tarihleri arasında yapılabileceği belirtildi.

Gerede İlçe Müftülüğü ve Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonuyla kurulan İmam Hatip Ortaokullarında Hafız Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Destekleme Projesi kapsamında 2016 yılında hafız yetiştirmeye başlayan Şehit İlhan Sezer İmam Hatip Ortaokulu 2019-2020 eğitim öğretim yılı kayıtları için sınav takvimini açıkladı.

Dördüncü sınıfı bitirmeye hak kazanmış bütün öğrencilerin başvuru yapabileceği kayıtların 03 ile 17 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı, yazılı sınav tarihinin 18 Mayıs, mülakat tarihinin ise 29-30 Mayıs tarihlerinde olacağı belirtildi. 48 kişilik kontenjan olduğunun da belirtildiği açıklamada 17 Mayıs tarihine kadar başvuruların tamamlanmış olması gerektiği belirtildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı