Haber Detayı
27 Aralık 2018 - Perşembe 15:16 Bu haber 6387 kez okundu
 
Geredeliler o'nu çok sevmişti..
"2008-2010 yılları arasında ilçemizde görev yapan eski Gerede Kaymakamı Mustafa Masatlı, Ardahan Valisi olarak atandı. "
GÜNDEM Haberi
Geredeliler o'nu çok sevmişti..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan ve Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre, Ardahan Valiliğine Mustafa Masatlı atandı. 2015 tarihinden bu yana Mustafakemalpaşa Kaymakamlığı görevinde bulunan Masatlı, ilçemiz Gerede'de de görev yapmıştı.

Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Van Valiligi'ne atandı. Bilmez'in yerine Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi Kaymakamı Mustafa Masatlı getirildi.

Görev yaptığı ilçelerde halkla olan samimi diyalogları ve fedekarana çalışmaları ile dikkati çeken Mustafa Masatlı'nın yeni görevi, vazife yaptığı yerlerde haberi duyan vatandaşlarca memnuniyetle karşılandı.

Cumhurbaşkanlığının 2018/260 sayılı kararnamesi resmi gazetede yayınlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile atanan isimler 26 Aralık 2018 tarihli resmi gazetede yayınlandı.

Listede 2008-2010 yılları arasında ilçemizde görev yapan eski Gerede Kaymakamı ve şuanki Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa Masatlı’nın, Ardahan Valisi olarak atandığı belirtildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı