Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:34 Bu haber 3665 kez okundu
 
Gerede'nin sevilen ismine yeni görev!
"Gerede'nin sevilen isimlerinden, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka'ya yeni görev verildi."
EKONOMİ Haberi
Gerede'nin sevilen ismine yeni görev!

İlçemizin sevilen isimlerinden, GTSO Başkanı Ersin Kaşka, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği’nin başkan vekilliği görevine seçildi.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka’ya yeni görev verildi. TOBB Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve TOBB Ekonomik Raporu İnceleme Komisyon Üyesi olan Kaşka aynı zamanda Türkiye Deri Sanayicileri Derneği’nin başkan vekilliği görevine seçildi.

Türkiye Deri Sanayicileri Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Yönetim Kurulu Başkanlığına Bekir Burak Uyguner seçilirken, başkan vekilliğine ise Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka seçildi.

Alınan bilgiye göre, Derneğin Olağan Genel Kurulu, Tuzla’daki dernek binasında yapıldı. Genel kurulda yapılan seçimle yönetim kurulu başkanı Bekir Burak Uyguner oldu. Başkan vekilliklerine ise Muhittin Savranoğlu ve Ersin Kaşka seçildi.

Deri sanayinin mesleki ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamayı, sanayinin gelişmesine yardımcı olacak konuları tespit etmeyi ilke edinen derneğin üyeleri arasında sektörün önde gelen firmaları yer alıyor.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı