Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 15:16 Bu haber 1376 kez okundu
 
Gerede, iki günde etkinliğe doyacak
"Etkinlik kapsamında 5 ve 6 Mart tarihlerinde tiyatro ve söyleşi organizasyonu düzenlenecek."
YAŞAM Haberi
Gerede, iki günde etkinliğe doyacak

Gerede Belediyesi bu hafta düzenleyeceği iki etkinlik ile ilçede kültür şenliğine hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında 5 ve 6 Mart tarihlerinde tiyatro ve söyleşi organizasyonu düzenlenecek.

Organizasyon kapsamında 5 Mart 2019 Salı günü birçok ünlü ismin yer aldığı İstanbul Meydan Sahnesi’nin ‘’Hayat Kime Güzel’’ isimli tiyatrosu sahne alacak.

6 Mart 2019 Çarşamba günü ise 8 Mart Kadınlar Günü münasebetiyle Ramazan Dede Bilgi Evi’nin etkinliğinde araştırmacı yazar Hatice Kübra Tongar aile içi iletişim etkinlikleri isimli söyleşi gerçekleştirecek.

İlçede daha önce İstanbul Meydan Sahnesi’nin düzenlediği ‘’Vay Sen Misin Ben Olan’’ isimli tiyatro gösterisi büyük ilgi ve beğeni toplamıştı, bu haftaki tiyatroya da aynı ilginin olması bekleniyor.

Söyleşi gerçekleştirecek olan araştırmacı yazar Hatice Kübra Tongar ise kadınlar tarafından yakinen takip edilen ve beğenilen bir isim olarak ilçede imza ve söyleşi programı gerçekleştirecek.

Salı ve Çarşamba günü gerçekleştirilecek etkinlikler ücretsiz olup, iki etkinlikte 19.30’da Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde başlayacak. Bağırmayan Anneler serisinde Hatice Kübra Tongar söyleşi öncesinde saat 18.00’da imza programı düzenleyecek.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı