Haber Detayı
26 Ocak 2021 - Salı 11:01 Bu haber 692 kez okundu
 
Bu fuar bir başka; siz de davetlisiniz!
"Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, 2 günlük fuarın bugün başladığını belirterek; "Sanal fuar etkinliği uluslararası niteliği haiz olup, yabancı ziyaretçilerin katılımına açıktır," ifadelerini kullandı."
EKONOMİ Haberi
Bu fuar bir başka; siz de davetlisiniz!

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptığı duyuruda üyelerinin dijitalleşen yeni dünyaya uyum sağlamaları amacıyla düzenlenen fuara davet etti.

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaptığı duyuruda, 2 günlük fuarın bugün başladığını belirterek; "Sanal fuar etkinliği uluslararası niteliği haiz olup, yabancı ziyaretçilerin katılımına açıktır," bilgisini aktardı.

Gerede TSO, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “COVID-19 pandemisi ile birlikte dijitalleşme daha da önem kazanmıştır. Bu anlamda KOBİ ve girişimcilerimizin dijitalleşen yeni dünyaya uyum sağlamaları amacıyla 26-27 Ocak 2021 tarihlerinde “TOBB Dijitalleşme Sanal Fuarı” gerçekleştirilecektir.

Sanal fuar etkinlikleri kapsamında ülkemizin önde gelen yazılım, telekomünikasyon ve e-ticaret firmaları stand açarak KOBİ’lerin ihracata dayalı büyümeleri aşamasında ihtiyaç duyabilecekleri bilgiye erişmeleri, gerekli araçları tanımaları ve potansiyel işbirlikleri geliştirmeleri hedeflenmektedir.

Ayrıca iki gün sürecek webinarlar ile “yazılım”, “e-ticaret” ve “telekomünikasyon” sektörlerinde dijitalleşme ve bu sektörlere yönelik dijital dönüşüm örnekleri katılımcılarla paylaşılacaktır. Sanal fuar etkinliği uluslararası niteliği haiz olup, yabancı ziyaretçilerin katılımına açıktır. Etkinlik tüm ziyaretçilere açıktır” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı