Haber Detayı
26 Eylül 2016 - Pazartesi 15:41 Bu haber 6476 kez okundu
 
Gerede'yi tanıtmaya kararlı!..
Geredeli ünlü sanatçı Ramazan Çelik, son eserine memleketi Gerede’de klip çekti.
- Haberi
Gerede'yi tanıtmaya kararlı!..

“Türkiye’yi oynatan adam” olarak tanınan Ramazan Çelik, ülke geneline yaydığı Gerede ismi ile de, memleketin adeta kültür elçisi oldu.

Tanınmış sanatçı Ramazan Çelik, memleketi Gerede'de panayır alanında klip çekimi gerçekleştirdi.

Ünlü sanatçı Çelik, panayır alanında hemşerilerini sevgi seli ile karşılaştı. Gerede Panayırının son gününde oluşan kalabalık ile birlikte klip çekimi gerçekleştiren Ramazan Çelik hemşerilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Panayırın son günü olması sebebi ile iğne atsan yere düşmeyecek kadar kalabalık olan panayır alanında çekilen klip görüntüleri için 10 kişilik bir çekim ekibi görev yaptı.

Hem hava hem yer görüntülemesi yapılan klip için çekim ekibi yaklaşık bir saat uğraş verdi. Halkın yoğun ilgisinin konu alındığı klip çekimi sırasında oluşan doğal enstantaneler kurgudan çok uzak ve samimi görüntüler ortaya koydu.

Klip çekimi sırasında yüzlerce vatandaş tarafından çepeçevre sarılan Ramazan Çelik yüzün üzerinde hayranı ile fotoğraf çektirdi.

Bir ay sonra televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlaması planlanan video klip çekimleri sırasında karşılaştığı hemşerilerinin yoğun ilgisine teşekkür eden Çelik, "tüm hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı