İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
21 Mayıs 2018 - Pazartesi 12:21 Bu haber 6270 kez okundu
 
Geredeli sevilen isim, Bakan Müşaviri oldu!
"Geredeli hemşerimiz Doç. Dr. Murat Doğanay Ekonomi Bakanlığı Müşaviri oldu. Doğanay'ın atama kararnamesi 18 Mayıs 2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Doğanay, mütevazi kişiliği ile de hemşehrilerinin gurur kaynağı oldu."
YAŞAM Haberi
Geredeli sevilen isim, Bakan Müşaviri oldu!

Ülke geneline yaygınlaştırılan organizasyonlarda imzası olduğu bilinen başarılı bürokrat Geredeli hemşehrimiz Murat Doğanay, Bakan Müşaviri oldu.

Genç nesili sigaradan korumak için çeşitli etkinlik ve organizasyonlarla; umudumuz evlatlarımızı, zararlı alışkanlıklardan korumaya çalışan TAPDK Üyesi Murat Doğanay'ın görevi değişti.

Ekonomi Bakanlığı'na ilişkin atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, açık bulunan birinci derece kadrolu Bakanlık Müşavirliği'ne Murat Doğanay atandı.

Doç. Dr. Murat Doğanay, geleceğimizin teminatı gençleri, evlatlarımızı; tütün ve alkolden uzak tutabilmek adına çeşitli etkinlik ve cemiyetlere imza atarken, geçtiğimiz hafta bakan müşavirliği görevine getirildi. Geredeli hemşehrimiz Doğanay’ın atama kararnamesi 14 Mayıs 2018 tarihinde yayınlandı.

Söz konusu atama, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 59 ve 74'üncü maddeleri ile 2451 sayılı Bakanlıklar ve Bağlı Kuruluşlarda Atama Usulüne İlişkin Kanun'un 2'nci maddesi gereğince uygun görüldü.

Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Murat Doğanay, henüz başkentte okuduğu yıllarda ismini öne çıkarmayı başarırken, çeşitli araştırmaları da bulunuyor. 


Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı