Haber Detayı
18 Eylül 2017 - Pazartesi 10:45 Bu haber 2421 kez okundu
 
O isimler Gerede'de buluştu!
"Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar misafirleriyle yakından ilgilenerek panayırı gezdirdi."
YAŞAM Haberi
O isimler Gerede'de buluştu!

Ülkemizin önemli kilometre taşlarından, Geredeli sevilen hemşehrimiz HSK Başkanvekili Mehmet Yılmaz,hemen her hafta sonu geldiği memleketinde bu kez de panayırları gezerek, esnafa hayırlı işler diledi.

Gerede'de düzenlenen Hayvan ve Emtia Panayırı, önemli isimlere de ev sahipliği yaptı. Geredeli olan HSK Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Bolu Cumhuriyet Savcısı Önder Yaman ve Bolu Adalet Komisyonu Başkanı Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han Gerede’de bir araya geldi.

Yerel yönetici ve siyasilerle elele vererek, Gerede’nin gelişimi adına gösterdiği uğraşlarla kamuoyunun dikkatini çeken sevilen isim Mehmet Yılmaz, hafta sonunda katıldığı panayırlarda esnafa bol kazançlar diledi.

Hakim ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, cuma günü açılışı yapılan Gerede Hayvan ve Emtia Panayırında hemşerilerini yalnız bırakmadı.

Gerede’ye olan düşkünlüğüyle bilinen Yılmaz, panayırda stantları gezerek, hem yöresel ürünlerden tattı hem de hemşerileriyle sohbet etti.

HSK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz’a, Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman ve Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han’da eşlik etti. Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Yılmaz ve diğer misafirleriyle yakından ilgilenerek panayır hakkında bilgiler verdi.

Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman ile Bolu Adalet Komisyonu Başkanı ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han ile de görüşen HSK Başkan Vekili Yılmaz, hem Gerede’ye yeni yapılacak cezaevi hem de Bolu Adliye Binası inşaatı hakkında bilgiler aldı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort