İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
02 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:39 Bu haber 2978 kez okundu
 
Yılmaz, Başkan Allar'a teşekkür etti
"Gerede Belediyesi bünyesinde bulunan Ramazan Dede Bilgievi’ni ziyaret eden Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasında önemli katkıları olan Belediye Başkanı Mustafa Allar'a teşekkür etti."
EĞİTİM Haberi
Yılmaz, Başkan Allar'a teşekkür etti

Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkan Vekili Mehmet Yılmaz; Çevikoğlu İlkokulu ve Esentepe Orta Okulunun Mehmetçik Vakfı yararına düzenlediği kermese katılmak üzere Gerede’ye geldi:

Gerede Belediyesi bünyesinde bulunan Ramazan Dede Bilgievi’ni de ziyaret eden Yılmaz, kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasında önemli katkıları olan Belediye Başkanı Mustafa Allar'a teşekkür etti.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Belediye Başkanı Mustafa Allar ve daire amirlerinin de bulunduğu ziyarette Bilgievi Müdürü Baki Sungur ve Bilgievi öğretmenleri yapılan çalışmalar hakkında HSK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz’a yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Ziyaret nedeniyle Yılmaz'a teşekkür eden Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Sayın Başkanım; ücretsiz olarak burada donanımlı branş öğretmenlerimizle öğrencilerimize dersler ve kurslar veriyoruz. İngilizce ve matematik kursları açıyoruz.  Eğitime olan desteklerimizle çocuklarımızın geleceğine dair katkılarda bulunuyoruz. Kitap okumalarını teşvik ediyoruz. Güvenli internet kullanımı sağlıyoruz. Velilerimize dönük programlar yapıyoruz. Aynı zamanda Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzle beraber burada yetişkinlere yönelik ahşap boyama, deri tasarım kursları binamızda gerçekleştiriliyor. Ziyaretinizle bizleri onurlandırdınız” diye konuştu.

HSK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz da öğrencilere verilen katkılardan, özellikle güvenli internet kullanımı ve kitap okuma alışkanlığının kazandırılması projesinin çok güzel ve özel olduğunu söyleyerek Belediye Başkanı Mustafa Allar’a  ve Bilgievi öğretmenlerine teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı