Haber Detayı
21 Temmuz 2018 - Cumartesi 09:34 Bu haber 3882 kez okundu
 
Çetin Başkan, elini taşın altına koydu!
"Dün gerçekleşen kongrede kulübü değerlendiren avukat başkan İsmail Çetin, Divan ve üye selamlamasının ardından yaptığı konuşmada, Geredespor’u iyi bir şekilde temsil edecek takım kurulmasına karar verdiklerini anlattı."
SPOR Haberi
Çetin Başkan, elini taşın altına koydu!

İlçemizin yegane takımı Geredespor'da; başkan İsmail Çetin bir kez daha güven tazeleyerek, kulup başkanlığına layık bulundu.

Gerede'nin son dönemde yetiştirdiği önemli isimler arasında işaret edilen İsmail Çetin, başarılı hukukçu kimliği yanında toplumsal duyarlılıklarda da öne çıkmayı başarıyor. STK'lardaki görevleri ile ilçesi adına önemli destekleri kendine şiar edinen yeni jenarasyonun sevilen isimlerinden İsmail Çetin, Geredespor'un bir dönem daha başkanlığına getirildi.

Geredespor Kulübü’nün 31. olağan kongresi Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Mevcut Geredespor Başkanı Avukat İsmail Çetin’in yeniden aday olduğu kongrede tek liste ile Geredespor Kulübü’nün başkanı güven tazeleyen İsmail Çetin oldu.

Başkan Çetin, bu işin ekip işi olduğunu ve yönetim kurulu ile birlikte 5 branşı olan Geredespor’u daha iyi noktalara taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Yeni yönetim kurulunun görev dağılımının ise önümüzdeki hafta yapılacağı belirtildi.

Cuma günü (dün) gerçekleşen kongrede kulübü değerlendiren Geredespor Başkanı Avukat İsmail Çetin, Kulübü iyi bir şekilde temsil edecek takım kurulmasına karar verdiklerini anlattı.


Başkan Çetin; "Biz göreve geldiğimiz zaman takımımız bal liginde oynamaktaydı. İlk olarak arkadaşlarla yaptığımız toplantıda Bolu bölgesine yakışır Geredespor’u iyi bir şekilde temsil edecek takım kurulması hakkında karar verdik. İlkönce takımın Gerede’de kurulması ve bal liginde başarı ile temsil edecek oyuncuların ve teknik kadronun kurulması ile ilgili futbol şubesindeki arkadaşları görevlendirdik. Arkadaşlar yaptıkları araştırmalar ve incelemeler sonucunda İstanbul, Ankara, Zonguldak ve Bolu bölgesinden oyuncuları taradılar ve transfer etmeye başladılar. İlk önce Bolu’dan bir antrenör ile anlaştık, antrenör nezaretinde oyuncuları transfer etmeye başladık. Kadro oluşmaya başladı ve takımı Gerede’de kampa aldık ve hazırlık maçları ile noksanları gidermeye başladık, "dedi.

Geredespor'un rakip takımlarla karşılaşmalarını da kısaca analiz eden Kulüp Başkanı İsmail Çetin; "Yönetim kurulumuz ile yaptığımız değerlendirme sonucunda öncelikle maçlarımızı kendi sahamızda oynayabilmemiz için Gerede Şehir Stadı’nın faaliyete geçirilmesi için Bolu MilletvekilimizFehmi Küpçü ve Belediye Başkanımız  Mustafa Allar ile görüştük, kendileri sağ olsun elimizden ne gelirse yapmaya hazırız ifadelerine yer verdiler. Yapılan çalışmalar sonucunda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Vekilimiz ve Başkanımız sahamızın ihalesini yaptılar ve 2018/2019 sezonunda kendi sahamızda maçlarımızı oynayacağız. Kendilerine kulübüm ve şahsım adına teşekkür ederim,” diye konuştu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise, yerel yönetim olarak Geredespor’un her zaman yanında olduklarına vurgu yaparak; "Tesis noktasında da sıkıntılarımızı aşıyoruz. 3 bin metrekare alanın tesis yapımı için ihalesini gerçekleştirdik, önümüzdeki sezona hazır olacak," bilgisini verdi.

Tesis noktasındaki eksiklikleri de giderilmiş olan Geredespor’un hedefinin önce bal, ardından ise üçüncü lig olduğunu belirterek yönetim kuruluna başarılar diledi.

Açılış konuşmasını Onursal Başkan Yunus Çufa’nın, Divan Başkanlığını Abdullah Güler’in ve katip üyeliği Bahri Duman tarafından yapılan 31. olağan kongre sonucu 


İsmail Çetin Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu listesi;
Mithat Dayıoğlu, Z.Metin Demiralp, Sinan Akman, Nazım Göktaş, Abdullah Güler, Eşref Töngemen, Hüseyin Yüksel, , Sedat Arslan, Emin Yerlikaya, Hasan Calayır, Kurban Gün, Mehmet Çığrılı, Akif Allar, Cengiz Demir, Hüseyin Güldemir, Hasan Demirdaş, Sedat Zengin, Cihan Saraç, Bahri Duman, İsmail Çakmak, Dursun Arslan, İbrahim Ercan, Suat Yamanel, Sıtkı Çakır, Zafer Gayret, Ahmet Okçu, Bülent Demirkol, Yusuf Renkli, Şevki Esen, Osman Çiçek, Nuri Turunç, Kenan Altundağ, Murat Ceylan, İsmail Kayış ve Ömer Çakır yer alırken, Denetleme Kurulu ise; Zeynel Yaşar, Dursun Avcı, İsmail Yeler, Ali Can Duman ve Sedat Bartık’tan oluştu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı