İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
21 Mayıs 2018 - Pazartesi 16:36 Bu haber 3800 kez okundu
 
Disiplin Kurulu'na Geredeli isim!
"Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığına yeniden Rifat Hisarcıklıoğlu, yanından ayırmadığı Geredeli isimi de disiplin kurulu üyeliğine getirdi."
EKONOMİ Haberi
Disiplin Kurulu'na Geredeli isim!

Gerede'nin sevilen isimlerinden, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka, TOBB’da gerçekleştirilen seçimli 74. Genel Kurul’da TOBB Disiplin Kurulu Üyeliğine seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına yeniden seçilen M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 74. Genel Kurul’da yapılan seçimde, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle bir kez daha TOBB Başkanı oldu.

Geçtiğimiz günlerde yapılan birlik seçiminde Geredelileri gururlandıran bir de sürpriz gelişme yaşandı. Hisarcıklıoğlu ile deyim yerindeyse aralarından su sızmayan Gerede sevdalısı başarılı işadamı Ersin Kaşka, TOBB Disiplin Kurulu üyeliğine seçildi.

Gerede TSO’dan yapılan açıklamaya göre, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun yeniden başkan seçildiği genel kurulda, Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, TOBB bünyesindeki en önemli konseylerden biri olan 6 kişiden oluşan Disiplin Kurulu Üyeliğine seçildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı