Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 10:56 Bu haber 2300 kez okundu
 
Başkan'ın yanında kimler var?
"Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, 4 yıl süresince görev yapacak olan yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ile meclis başkanı ve meclis üyeleri de kendi aralarında başkan ve başkan yardımcılarını belirledi."
YAŞAM Haberi
Başkan'ın yanında kimler var?

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası, organ seçimlerini tamamlayarak yeni üyelerini belirledi. Perşembe günü tamamlanan seçimlerin ardından mevcut başkan Ersin Kaşka, aldığı güvenoyu sonrasında Gerede TSO’nun dört yıl süre ile yeniden yönetim kurulu başkanı olmayı başardı.


Gerede İlçe Seçim Kurulu gözetiminde yapılan seçimlerde 4 yıl süresince görev yapacak olan yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ile meclis başkanı ve meclis üyeleri de kendi aralarında başkan ve başkan yardımcılarını belirlediler.


Yapılan seçimler sonucunda yönetim kurulu asil üyelerinde şu isimler yer aldı:

Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka,
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Yüksel, Sayman Üye Tahsin Halıcıoğlu,
Üyeler Burhan Demirses, Sefa Çubukçuoğlu.
Yönetim kurulu yedek üyeleri; Sezai Berber, Halil Yurtsever, Rıfat Eser, Yaşar Yıldız

Meclis Başkanı İbrahim Sadi Özalp, Meclis Başkan Yardımcısı Hasan Demirdaş ve Katip Üye Mustafa Bilen olurken meclis üyeleri; Mehtap Demirses Burku, Yılmaz Turçin, Nurullah Yıldız, Halil Yurtsever, Yaşar Yıldız, Sezai Berber, Sedat Arslan, Yasin Yıldız, Rıfat Eser.

Disiplin kurulu asil üyeleri; Kazım Ünlüol (Aktif Bilgisayar), Keçecioğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi (Eren Keçeci), Saraç İnvest İnşaat Dericilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Cihan Saraç), Assa Kimya Deri İmalat Ve Komisyonculuğu İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Sedat Zengin), Mehmet Atay (Atay İnşaat), Zeki Özbakır (Özbakır Tarım)

Disiplin kurulu yedek üyeleri; Keychem Kimya Deri Tekstil İnşaat Otomotiv Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi (Seyit Ali Key), Karyapı Mimarlık Mühendislik Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Ertan Gazi Konuk), Selahattin Baygın, Salimen Calayır (Orlas), Pamir Özel Eğitim Sağlık İnşaat Taşımacılık Turizm Ticaret Limited Şirketi (Seyit Ali Derici), Güven Grubu Akaryakıt Hazır Beton İnşaat Madencilik İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Hüseyin Birbilener)
 

Meslek komitesi başkan ve yardımcıları ise şu şekilde oluştu;

1.Meslek Grubu; Celalettin Ergüven, Başkan Has-Ek Et ve Et Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Başkan Yardımcısı Celalettin Ergüven

2.Meslek Grubu; Başkan Olgaç Elektrikli Ev Aletleri Petrol Deri Ve Deri Ürünleri Hayvancılık Turizm Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Başkan Yardımcısı Hüseyin Yoldaş

3.Meslek Grubu; Başkan Tek-Nik Kimya Deri İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Başkan Yardımcısı Or-Kim Deri Kimyevi Madde Otomotiv Nakliye İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

4.Meslek Grubu; Başkan Turgut Demiral (Demiral Deri), Başkan Yardımcısı Öz Mizan Deri Kimyevi Madde Hayvancılık Gıda İnşaat Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

5.Meslek Grubu; Başkan Danışman Mühendislik Müteahhitlik İnşaat Malzemeleri Taahhüt İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Başkan Yardımcısı İbrahim Oruçoğlu (Oruçoğlu Mühendislik ve Müteahhitlik)

6.Meslek Grubu; Başkan Kemalettin Ceylan (Hocaoğlu Ticaret), Başkan Yardımcısı Ünnü Torna Makina Teçhizat Nakliye Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

7.Meslek Grubu; Başkan Kadir Afşar (Afşar Nakliyat Hafriyat Taahhüt Ticaret), İrfan Bilgisayar Bilişim Elektronik Kırtasiye Nakliye İnşaat Taahhüt Dayanıklı Tüketim Malları Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

8.Meslek Grubu; Erol Saraç, Hilmi Akbaşoğlu (El-Nur 2001 Sigorta Aracılık Hizmetleri)

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort