Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 13:23 Bu haber 2205 kez okundu
 
'Gerede'ye hayırlı olsun'
"Seyit Ali Derici ve Cemal Kurukan’ın kurucusu olduğu ve yılların tecrübeli sürücü kursu hocalarının yer aldığı Özel Gerede Maraton Sürücü Kursu Geredelilerin hizmetine girdi."
YAŞAM Haberi
'Gerede'ye hayırlı olsun'

Direksiyon dersleri ile fark yaratmayı hedefleyen Özel Gerede Maraton Sürücü Kursu, önceki günlerde düzenlenen temsili kurdele kesiminin atdından ilçemiz halkının hizmetine girdi.

Seyit Ali Derici ve Cemal Kurukan’ın kurucusu olduğu ve yılların tecrübeli sürücü kursu hocalarının yer aldığı Özel Gerede Maraton Sürücü Kursu, Seviller Mahallesi Sakarya Caddesi 41/2 Gerede adresinde ki hizmet binasında faaliyetlerine başladı.

Açılış sonrası açıklama yapan Kurucu temsilcisi Seyit Ali Derici, her zaman her yönden Gerede’de ve çevre ilçelerimizde örnek bir kurs olacaklarını kaydederek, ülkemizin en önemli sorunlarından birinin trafik terörü olduğunu vurguladı.

Trafik istatistiklerinin verilerine göre ülkemizin trafik sorunları konusunda geride kaldığını dile getirerek, bu sorunlarda motorlu taşıtlar sürücü kurslarının (MTSK) büyük sorumlulukları bulunduğunun altını çizdi.

Direksiyon eğitiminin de önemine vurgu yapan Derici, "Bilgi beceri psikolojik eğitimler çok ciddi olarak verilmesi, kursiyerler öğrendiklerini davranış haline dönüştürmelidir. Ayrıca eğitimler bire bir yeterince verilmelidir. İnsan hayatı her şeyden önemlidir. Bu anlayış ve düşüncelerle kurs faaliyetlerimize başladık. Tüm ilçe halkımız her zaman bilgi için bize ulaşabilirler” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı