Haber Detayı
22 Mart 2018 - Perşembe 09:19 Bu haber 2861 kez okundu
 
Gerede TEM Otoyolu..
"Hasan Keskin çukur açarken, fidan dikerken ve fidanların bakım çalışmalarında dikkat edilmesi gereken hususlarda uyarılarda bulundu."
YAŞAM Haberi
Gerede TEM Otoyolu..

Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin Gerede Orman İşletme Müdürlüğü 2018 yılı programında yer alan, yol kenarı ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Ankara-İstanbul TEM Otoyol kenarı ağaçlandırma çalışmalarını yerinde inceledi.

Bölge Müdür Yardımcısı Nizamettin Ören ve Silvikültür Şube Müdürü İbrahim Kantar’ın eşlik ettiği incelemelere, İşletme Müdür Yardımcısı ve Orman İşletme Şefleri katıldı. Çalışmalar hakkında bilgi alan Bölge Müdürü Hasan Keskin çukur açarken, fidan dikerken ve fidanların bakım çalışmalarında dikkat edilmesi gereken hususlarda uyarılarda bulundu.

40 kilometre uzunluğundaki yolda geliş-gidiş olarak toplam 80 kilometre yol kenarı tamamlama çalışması yapılacağı ve 90,1 hektar alanı kapsayacak olan çalışmalarda ekskavatör ile çukur şeklinde toprak işlemesi çalışmalarına başlandığı bilgisini alan Bölge Müdür Hasan Keskin, 2018 yılında belirtilen programların iş termin planında yer alan takvime uygun olarak gerçekleştirilmesi için tüm tedbirlerin alınması talimatını verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı