İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 09:39 Bu haber 1869 kez okundu
 
Şehit veren ailelerle buluştular
"Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Midyat’da şehit olan Ahmet Er ve eğitim uçuşu sırasında şehit olan Erol Er’in ailesini ziyaret etti."
YAŞAM Haberi
Şehit veren ailelerle buluştular

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal 1992 yılında Mardin Midyat’da şehit olan Ahmet Er ve 2011 yılında eğitim uçuşu sırasında şehit olan Erol Er’in ailesini ziyaret etti.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal şehitlerimiz Ahmet Er ve Erol Er’in İlçemizde ikamet eden ailesini ziyaret ederek bir istekleri olup olmadığını sordu. Kaymakam Ünsal’a ziyarette İlçe Jandarma Komutanı Hasan Ali Karsavuran, İlçe Emniyet Müdürü Etem Çakır, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nihat Çelikbaş ve Sağlık Grup Başkanı İbrahim Şahin eşlik etti.

Heyet, 1992 yılında Mardin Midyat’da şehit olan Ahmet Er ve 2011 yılında eğitim uçuşu sırasında şehit olan Erol Er’in ailesi Musa Er ve Fatma Er’i ziyaret etti.

Şehitlerimizin ailesi ile sohbet eden Kaymakam Ünsal bir istekleri olup olmadığını sorarak; “Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin istekleri bizim için emirdir. Şehit yakınları ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır. Her zaman yanınızdayız,” diye konuştu.

Şehidin ailesi, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Cengiz Ünsal’a teşekkür ettiler. Kuran-ı Kerim tilavetinin ve yapılan duanın ardından ziyaret sona erdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı