Haber Detayı
06 Nisan 2018 - Cuma 08:44 Bu haber 5583 kez okundu
 
'Çok uzun bir süreç..'
"Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ı ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı makamında ziyaret eden heyet ağaç takdiminde bulundu."
GÜNDEM Haberi
'Çok uzun bir süreç..'

Orman Haftası münasebetiyle Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek, İşletme Şefleri Emrah Pehlivan ve Hatice Işık; Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ı ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde tüm yurtta kutlanan Orman Haftası kapsamında, Gerede Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek, Orman İşletme Şefleri Emrah Pehlivan ve Hatice Işık ile birlikte Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ı ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ı makamında ziyaret ederek ağaç takdiminde bulundular.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Gerede Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek’ten yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başarılar diledi.

Kaymakam Ünsal “Ormanlar ülkelerin en önemli zenginlik kaynaklarındandır. Çok uzun bir süreç ve emek sonucunda oluşan ormanlarımızı korumak ve yeni orman alanları oluşturmak hepimizin vatandaşlık görevidir. Bu görevi yerine getirirken ağacı ve ormanı muhafaza etmeyi çocuklarımıza öğretmeli ve bu bilinç doğrultusunda ormanlarımıza sahip çıkmalıyız” dedi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kurum yetkililerinin Orman Haftası’nı kutladı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı