Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 15:39 Bu haber 1945 kez okundu
 
Turnuvanın birincisi belli oldu!
"Final müsabakalarının ardından düzenlenen törende takımlara kupaları takdim edilirken; turnuvayı izleyenler heyecanlı sahnelere şahitlik etti."
SPOR Haberi
Turnuvanın birincisi belli oldu!

Gerede Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü organizatörlüğün de düzenlenen 2018 yılı kurum ve kuruluşlar arası Gerede Kış Kupası Voleybol Turnuvası oynanan final müsabakaları ile sona erdi.

Gerede Kış Kupası Voleybol Turnuvası müsabakalarında; Güven Grubu turnuva birincisi olurken, Gerede Devlet Hastanesi turnuva ikincisi, Türk Eğitim Sen turnuva üçüncüsü ve Teknik Kimya turnuva dördüncüsü oldu.

Final müsabakalarının ardından düzenlenen törende takımlara kupaları takdim edilirken; turnuvayı izleyenler heyecanlı sahnelere şahitlik etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Kocakaya, tören bitiminde yaptığı açıklamada, emeği geçenlere teşekkür etti.

Müdür Kocakaya, konuşmasında; “Turnuvamıza katılan tüm takımlarımıza, hakem olarak görev yapan beden eğitimi öğretmenlerimize, sporcularımıza, sağlık memurlarımıza, emniyet güçlerimize ve bizlerden desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Cengiz Ünsal ve Belediye Başkanı Sayın Mustafa Allar’a teşekkürler ederim," sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı