İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ziyarette anlattılar..
Ziyarette anlattılar..
bodrum cica
bodrum cica
Haber Detayı
19 Mayıs 2018 - Cumartesi 11:01 Bu haber 1955 kez okundu
 
Dört farklı kursun..
"İlçe Müftülüğü bünyesinde hizmet veren dört farklı Kur’an kursu öğrencilerince, yıl sonu programı düzenlendi."
EĞİTİM Haberi
Dört farklı kursun..

Gerede Müftülüğü bünyesinde hizmet veren Kur’an Kursu'nda okuyan talebeler, Melih Gökçek Kültür Merkezi'nde yıl sonu programı düzenledi.

Gerede İlçe Müftülüğü bünyesinde hizmet veren Merkez, Hocazade Kemaleddin Efendi, Zahide Dayıoğlu ve Gül Şekeri 4-6 yaş grubu Kur’an kursu öğrencilerince, yönetici ve öğreticilerin rehberliğinde yıl sonu programı düzenlendi.

Önceki günlerde düzenlenen programa Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Çetin, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu; “Bir anne babanın çocuğuna bırakacağı en kıymetli miras güzel ahlaktır. En önemli görevimiz çocuklarımızı iyi eğitmek, küçük yaşlardan itibaren dini duyguları, insani, ahlaki, milli ve manevi değerlerimizi en doğru metotlarla öğretmektir. Bu manada hepimizin çok derin sorumlulukları var. Çocuğumuzun biyolojik, bedensel ihtiyaçlarını karşılarken ruhunu da beslemeliyiz” sözlerini kullandı.

Yıl boyu eğitim alan öğrencileri ve velilerini tebrik ettiğini dile getiren Müftü Şenoğlu; “Onları yetiştiren, büyük fedakârlık gösteren yönetici ve öğreticilerimizi kutluyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından hoş geldiniz şiiri ile başlayan program Kur’an-ı Kerim tilaveti, slayt gösterisi, şiirler, ilahi, hadis, sureler ve mehter gösterisinden sonra dua ile sona erdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı