Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 15:11 Bu haber 1744 kez okundu
 
Gerede'de buluştular..
"Öğrenciler ile karşılıklı sohbetin ardından İlçe Müftüsü Şenoğlu’na hayırlı hizmetlerinin devamını dileyerek, Gerede’den ayrıldı. "
YAŞAM Haberi
Gerede'de buluştular..

Gerede İlçe Müftülüğü, il ve ilçe müftülerini misafir etti. Ziyarete Bolu İl Müftüsü Orhan Genç, İl Müftü Yardımcısı Eyüp Orhan, Mengen Müftüsü Naci Yalçınkaya, Seben Müftüsü Ömer Ersoy ve Kıbrıscık Müftüsü Sinan Yıldız katılım sağladı.

Gerede İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette heyet incelemelerde bulundu. Müftülük Hizmet Binasında ve inşası devam eden Hafızlık Eğitim Merkezi’nin de incelemelerde bulunan İl Müftüsü Orhan Genç, Yusuf Özcan Kütüphanesini gezdikten sonra “Diyanet Okuma Salonları” Projesi kapsamında Müftülük hizmet binasında eğitim gören geleceğin mimarı öğrenciler ile bir araya geldi.

Öğrenciler ile karşılıklı sohbetin ardından İlçe Müftüsü Şenoğlu’na hayırlı hizmetlerinin devamını dileyerek, Gerede’den ayrıldı.

Dayıoğlu Mahallesinde yapımı devam eden Hafızlık Eğitim Merkezi’nin de inşasını inceleyen İl Müftüsü Genç, İlçe Müftüsü Şenoğlu’ndan bilgi aldı. İlçe Müftüsü Şenoğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek heyete teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı