Haber Detayı
23 Eylül 2017 - Cumartesi 10:56 Bu haber 1262 kez okundu
 
Artıracaklar..
"Abdurrahman Şenoğlu, hizmette verimliliği mesleki yönden kitap okuma, takrir dersleri yapma ve yapılabilecek her türlü başarılı çalışmaları tespit ve ifa çalışmalarını anlattı."
GÜNDEM Haberi
Artıracaklar..

Gerede İlçe Müftülüğü imam hatip, müezzin kayyım ve kuran kursu öğreticilerinden oluşan merkez personeliyle Müftülük Konferans Salonunda hizmette başarı ve istişare için eylül ayı mutat personel toplantısı yaptı.

İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Başkanlık tarafından duyurulması istenilen konular, Kur’an kurslarında karşılaşılan problemler ve ilçedeki din hizmetlerinin daha etkili halde sunulmasıyla ilgili konular görüşüldü.

İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu’nun, görevde başarılı olmanın yollarını anlatarak başlattığı toplantı merkez personelinin, görev yapma hizmet verme iştiyakının arttırılmasını amaçlıyor.
Şenoğlu, hizmette verimliliği mesleki yönden kitap okuma, takrir dersleri yapma ve yapılabilecek her türlü başarılı çalışmaları tespit ve ifa çalışmalarını anlattı.

Toplantıda; 2017 yılında yapılabilecek faaliyetler değerlendirmesinin yanı sıra, “Hafızlık Erkek Kur’an Kursu” inşaatının bir an önce ikmalini sağlamak amacıyla, din görevlilerimizce yapılabilecek katkı ve faaliyetlerin neler olabileceği istişarelerinde bulunuldu.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort