Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 14:29 Bu haber 5605 kez okundu
 
Gerede'de müdürdü, Bolu'ya araştırmacı yapıldı!
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Mustafa Camcı, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne araştırmacı kadrosuna görevlendirildi.
EĞİTİM Haberi
Gerede'de müdürdü, Bolu'ya araştırmacı yapıldı!

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde araştırmacı kadrosuna getirildi.

Gerede'de yedi yıldır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Mustafa Camcı tayininin Bolu merkeze çıkması üzerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Erkan Çetin atandı.


Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde başmüdür yardımcısı olarak görev yapan Erkan Çetin, Camcı’nın yerine Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde yapılan devir teslim töreni ile Çetin koltuğuna oturdu.

Törende Erkan Çetin, Gerede’nin eğitim seviyesinin daha da başarılı seviyelere çıkması için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtirken, veda ziyaretlerini tamamlayan Camcı ise tören sonrası yaptığı açıklamada; “Yedi yıldır sürdürdüğüm Gerede İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevini Erkan Çetin beye teslim ettim. Rabbim hayırlı uğurlu eylesin. Bu görevim sırasında bana destek olan devlet büyüklerime şükranlarımı arz ediyorum. Beraber çalıştığım mesai arkadaşlarımın gayretli çalışmalarına teşekkür ediyor ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Velilerimize ve Gerede halkına selam ve saygılarımı sunuyorum. Allaha emanet olunuz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı