Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 08:48 Bu haber 1799 kez okundu
 
Has Oda’da tecrübeler paylaşıldı
"Katılımcılar programın düzenlenmesinde emeği geçen Kurum Müdürü İlhan Şimşek ve ekibine teşekkür etti."
YAŞAM Haberi
Has Oda’da tecrübeler paylaşıldı

Gerede Gençlik Merkezi’nin Has Oda’da düzenlediği çalışma ve sosyal hayatta başarılı bir kadın olma konulu programda tecrübeler katılımcılar ile paylaşıldı.

Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen programa Ak Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı, Belediye Encümeni Mehtap Burku, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın eşi Emine Allar, Avukat Şerife Eyri, Hafız Meral Kurtipek, İlahiyatçı Hatice Kübra Şimşek, Kur’an Kursu Öğreticisi Safiye Yiğit, üniversite öğrencileri ve bayanlar katılım sağladı.

Gerede Gençlik Merkezi’nin Has Oda’da düzenlenen programda çalışma ve sosyal hayatta başarılı bir kadın olmanın önemi ve kadının daha aktif olması gerektiği konusunda deneyim ve tecrübeler paylaşıldı.

Deneyim ve tecrübelerin katılımcılar tarafından anlatıldığı programın ilerleyen günlerde yeniden yapılması kararlaştırılarak faydalı olduğuna değinildi. Yapılan programın yararlı bulunmasından dolayı bu tür programların ve çalışmaların arttırılması ve birlikte hareket edilmesi kanaatine değinilerek hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı