Haber Detayı
17 Ağustos 2018 - Cuma 09:23 Bu haber 2405 kez okundu
 
Çıkarma yaptılar..
"Birliğin çalışmaları hakkında detaylı bilgiler vererek Bolu'da yapılması planlanan Bolu Büyük Sanayi Sitesinin geldiği son aşama hakkında bilgiler sunuldu.
EKONOMİ Haberi
Çıkarma yaptılar..

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Yönetim ve Denetim kurulu üyeleriyle birlikte Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonunu ziyaret etti.

Ziyarette BESOB Başkanı Tahir GAYRET, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Başkan Vekili M.Burhan Aksak ve TESK Genel Sekreteri Naci Sulkalar'ı ziyaret edip yeni seçilmiş olan Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerini takdim etti.

Birliğin çalışmaları hakkında detaylı bilgiler veren Başkan Gayret, Bolu'da yapılması planlanan Bolu Büyük Sanayi Sitesinin geldiği son aşama hakkında bilgiler sundu. Ayrıca ülkemizde ve Bolu'daki esnaf ve sanatkarların sorunları ve çözüm önerileri üzerinde istişare edilerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Abdullah Güler'in de hazır bulunduğu ziyaret sonrası BESOB Başkanı Tahir Gayret kendilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı