Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 09:34 Bu haber 1624 kez okundu
 
Başkan'la bir kez daha!..
"Tek liste ile seçime giderek yeniden güven tazeledi."
GÜNDEM Haberi
Başkan'la bir kez daha!..

Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı tek liste ile seçime giderek yeniden Vahdettin Baygın ile güven tazeledi.

Geçtiğimiz hafta sonunda Gerede Esentepe Uzman Restaurant’da gerçekleştirilen Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı Genel Kurulu’na, Gerede esnafı yoğun katılım sağladı.

Açılış konuşmaları ile başlayan toplantıda; faaliyet raporları üyelere sunulurken, seçim programına geçildi. Gerede Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı belirlenen gündem ile yeni dönem olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Seçime BESOB Başkanı Tahir Gayret, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve çok sayıda temsilci katılım sağladı.

Katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren mevcut başkan Vahdettin Baygın; "Esnafların yeniden sesi olmak için aday oldum," şeklinde konuştu.

Vahdettin Baygın, tek aday olarak girdiği seçimde kayıtlı olan üyelerin çoğunun oyunu alarak yeni dönemde yeniden başkanlık görevine devam etmeye hak kazandı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı