İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Buluştular..
Buluştular..
Elören'de deprem!..
Elören'de deprem!..
Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 13:33 Bu haber 3980 kez okundu
 
Gerede'ye ilk uzman atandı!..
"Başhekim Uzman Doktor İrfan İlter, Gerede Devlet Hastanesi’nin Ankara, İstanbul arasında yoğun bir konumunda olduğunu ve acil servise gelen hastalara en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını ifade etti."
YAŞAM Haberi
Gerede'ye ilk uzman atandı!..

Binası kadar personeli ile de yenilerek, hizmet ağını genişleten Gerede Devlet Hastanesi'ne taze kan geldi. Acil Tıp Uzmanı olarak göreve baişayan uzman doktor ilçedeki görevine de başladı.

Gerede Devlet Hastanesi’ne atanan ilk Acil Tıp Uzmanı Uzman Doktor Halil İlker Yencilek görevine başladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Hastane Başhekimi Uzman Doktor İrfan İlter, Gerede Devlet Hastanesi’nin Ankara, İstanbul arasında yoğun bir konumunda olduğunu ve acil servise gelen hastalara en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Acil servislerin hayli önemli olduğunu anımsatan Başhekim İlter, açıklamasında; “Acil servisler vatandaşlarımızın en çok müracaat ettikleri ve acil müdahalelerin ilk yapıldığı servisler olması nedeniyle önem arz etmektedir. Acil servislerde hızlı ve doğru yapılacak hayat kurtarıcı ilk müdahaleler birçok vatandaşımızın hayatta kalmasına yardımcı olmaktadır. Gerede Devlet Hastanesi’nde bu hizmeti en iyi şekilde vermeyi hedefliyoruz” sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı