Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 15:39 Bu haber 5352 kez okundu
 
Geredeli işadamı vefat etti
" GENTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Geredeli hemşehrimiz, değerli işadamı 68 yaşındaki Ahmet Kahraman geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. "
YAŞAM Haberi
Geredeli işadamı vefat etti

Memleketimizin başarılı iş adamlarından Gentaş A.Ş yönetim kurulu başkanı Ahmet Kahraman geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

Geredemizin önemli isimlerinden; girişimci, sanayici, değerli işadamı Ahmet Kahraman, dinlenmek için gittiği Narven Tatil Köyü'nde gece uykusunda geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 
İlçemizin yetiştirdiği önemli ve değerli işadamlarından 68 yaşındaki Ahmet Kahraman; 2009-2018 yılları arasında Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı ve Meclis üyeliği görevlerinde bulunmuştu.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Orman Ürünleri Sektör Meclisi Başkanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi Orta Anadolu Mobilya İhracatçıları Birliği Başkanlığı gibi önemli görevleri başarıyla yürütmekte olan Kahraman, Çeyrek asırdır Gentaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak Bolu'da binlerce insana istihdam sağlıyordu.

Geredeli işadamı Ahmet Kahraman’ın cenazesi (2 Mayıs) Çarşamba günü Gerede Yenecik Köyü’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından aile mezarlığına defnedilecek.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort