Haber Detayı
07 Kasım 2017 - Salı 14:56 Bu haber 1419 kez okundu
 
Ne olduğu anlaşılamadı!
"Uzun uğraşlar sonucu kaza mahallinden kaldırılan 30 tonluk dolu beton mikseri enkazı trafik güvenliğine tehlike oluşturmayacak bir bölgeye alındı."
ASAYİŞ Haberi
Ne olduğu anlaşılamadı!

Samat Köyü kavşağı yakınında meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı. Kazada 30 tonluk beton mikseri düşük banket nedeniyle yan yatarken olay sonrası büyük bir şans eseri can kaybı yaşanmadı.

Gündem'in haberine göre; ilçemiz köylerinden Salur Köyüne bir inşaata hazır beton taşıyan mikser nedeni belirlenemeyen bir sebeple yoldan çıktı. 14 KL 1.. plakalı aracın kontrolünü kaybeden sürücü, Gerede Samat Köyü yol ayrımı yakınlarında hazır beton mikserinin yol kenarına yan yatmasına neden oldu.

Geredeli beton firmasına ait olan mikser yan yattığı yerden ancak vinç yardımıyla kaldırılabildi. Kazada ölüm olayı yaşanmazken, mikser sürücüsü hafif şekilde yaralandı. Üç tane kurtarma vinci beton dolu mikseri kaldırmak için bir saatlik bir çalışma sürdürdü.

Uzun uğraşlar sonucu kaza mahallinden kaldırılan 30 tonluk dolu beton mikseri enkazı trafik güvenliğine tehlike oluşturmayacak bir bölgeye alındı.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı