Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 13:34 Bu haber 2464 kez okundu
 
'Çamurlu alanda 4 fabrika, 4.5 yıl içinde..'
"Başkan ve Başkan Adayı Mustafa Allar yaptığı ziyaretlerde “Bizlerin ve teşkilatımızın görevi kapı kapı dolaşarak sıkmadık el, fethetmedik gönül, çalışmalarımızı anlatmadığımız insanımız kalmayacak” dedi. "
SİYASET Haberi
'Çamurlu alanda 4 fabrika, 4.5 yıl içinde..'

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Mustafa Allar yaptığı ziyaretlerde “Bizlerin ve teşkilatımızın görevi kapı kapı dolaşarak sıkmadık el, fethetmedik gönül, çalışmalarımızı anlatmadığımız insanımız kalmayacak” dedi.

Mevcut Belediye Beaşkanı ve Başkan Adayı Allar, bu hafta yaptığı seçim ziyaretleri kapsamında ilçede bulunan eğitim kurumları ile Karma OSB’de faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti.

Yapılan ziyaretler kapsamında eğitimciler ile görüşen Mustafa Allar öğretmenlerden ricası olduğunu dile getirdi. Belediye Başkanı Mustafa Allar öğretmenlere hitaben sizler Türkiye’nin değişik illerinden, ilçelerinden geliyorsunuz, sizlerin bize sunacağınız her fikir, her proje bizim için büyük önem arz etmektedir, hazırladığınız fikir ve projelerinizi bize ulaştırın birlikte hayata geçirelim” dedi.

Okul programlarının ardından Karma OSB’de faaliyette bulunan İlamet Metal, Nova, Gentuğ ve Ankersan’da bulunan işçiler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptıkları ve yapacaklarını slayt eşliğinde anlattı.

Yapılan ziyarette üretimde büyük pay sahibi olan işçiler ile soru cevap ve talep istek şeklinde fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Mustafa Allar; “İşçilerimize ve işverenlerimize göstermiş oldukları teveccühten dolayı şükranlarımı sunarım” dedi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; “Eğitim işi gönül işi diyerek çıktığımız bu yolda 5 yılda tüm okullarımıza hizmet götürdük. Gerek fiziki gerekse materyal anlamında gelen tüm talepleri yerine getirdik. Gönül belediyeciliği herkesin elini sıkmak, herkesi dinlemek ister. Tarlada iziniz varsa harmanda yüzünüz olur. Görev alanımız değil demedik, her okulumuza iz bıraktık. Karma OSB’de ise göreve geldiğimiz gün yolları çamurlu bir alanda 4 fabrika faaliyet gösterirken, 4.5 yıl içinde yolları dört dörtlü çevre düzenlemesi, giriş takı modernize edilmiş ve fabrika sayısı 15’e yükselmiş bir OSB oldu. Yatırımcılara her zaman kapımız açık, yatırım yapmak isteyenlerin ayağına gitmekten hiçbir zaman erinmedik. Yaptığımız ziyaretlerde bizlere gösterilen tüm teveccühe şükranlarımı sunarım” dedi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı