Haber Detayı
03 Ekim 2017 - Salı 11:34 Bu haber 1425 kez okundu
 
Seneye görüşürüz!..
"Birinci panayırlarda dönemsel sıcaklık ortalamasının çok üstünde olması ticareti üst düzey canlandırırken ikinci panayırların 2. Gününde yaklaşık 2 saat yağmur yağdı. "
YAŞAM Haberi
Seneye görüşürüz!..

Gerede Panayırları 29-30 Eylül 01 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen ikinci panayır ile sona erdi.
 
15-16-17 Eylül tarihindeki İlk Gerede Panayırlarında HSK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ahmet Koca, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Milletvekilimiz Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Yeniçağa Kaymakamı  Mehmet Naim Akgül, Bolu Başsavcısı Önder Yaman ve Bolu Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.

Yağmura Rağmen Panayırlar büyük ilgi gördü
Birinci panayırlarda dönemsel sıcaklık ortalamasının çok üstünde olması ticareti üst düzey canlandırırken ikinci panayırların 2. Gününde yaklaşık 2 saat yağmur yağdı.

Buna rağmen katılım yoğun oldu. Yağmurun kesilmesinin ardından vatandaşlar alış verişine aralıksız devam etti. 2. Etap Panayıra; Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Hemşehrimiz Ali Fidan, Bolu Valisi Aydın Baruş, AK Parti Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Ali Ercoşkun, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Bolu İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, TAPDK Kurulu Üyesi Murat Doğanay, Bolu Federasyonu Başkanı Yakup Evirgen ve 15 Temmuz Gazileri Cafer Alagöz, Hüseyin Demir, Ahmet Arık, Abdullah Sezgin ve Bolu Federasyonu Üyeleri Gerede panayırlarını ziyaret ettiler.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar yaptığı açıklamada; “Geleneksel Hayvan ve Emtia Panayırımızı her yıl olduğu gibi bu yılda çok güzel bir şekilde gerçekleştirmek için çaba sarf ettik. Ne mutlu bize ki bir olay, olumsuz bir durum olmadan panayırlarımız sona erdi. Yaptığımız esnaf ziyaretlerinde, esnaflarımızın satışlardan memnun olduğunu vatandaşlarımızın da ekonomik olarak her bütçeye uygun ürünler olması dolayısıyla alışverişlerini yapmaları bizleri son derece mutlu etti. Son olarak ilçemize yakışır bir panayır kurulması için gece-gündüz çalışan Belediye personelime teşekkür ediyorum. Huzurlu ve güvenli bir panayır için gayret gösteren Emniyet Mensuplarımıza ve Sağlık Mensuplarımıza da şükranlarımı sunuyorum” dedi. 
 
Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort