Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 09:11 Bu haber 3503 kez okundu
 
Cezaya kalmayın!..
"Gerede Belediyesi, mükelleflerin mağdur olmamaları, cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini ödemeleri gerektiğini duyurdu."
GÜNDEM Haberi
Cezaya kalmayın!..

Gerede Belediyesi, 2018 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik, ilan ve reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerinin son gününün 30 Kasım 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar olduğunu hatırlattı.

Gerede’de mesken ve işyerlerine yönelik emlak ve çevre temizlik vergilerinin 2018 yılı 2. taksit ödemelerinde son haftaya girildi. Mükelleflerin cezai işlemlere uğramamaları için vergilerini en geç 30 Kasım 2018 Cuma gününe kadar ödemeleri gerekiyor.

Vatandaşlar, vergilerini Gerede Belediyesi veznelerine nakit ve kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi aynı zamanda online olarak bulundukları yerden  https://webportal.gerede.bel.tr/web/guest/37 web adresi üzerinde ödemeler bölümünden de yapabilecekler.

Gerede Belediyesi'nce, konuyla ilgili yapılan açıklamada, mükelleflerin mağdur olmamaları, cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini ödemeleri anımsatıldı.

Açıklamada;“Belediyemizde mesken ve iş yerlerine yönelik emlak ve çevre temizlik vergileri, belediye tahsilat servisimize nakit ya da kredi kartıyla yapabileceği gibi e-belediye sistemi üzerinden kredi kartıyla da yapabilirler. Mükelleflerin mağdur olmamaları, cezalı duruma düşmemeleri adına vergilerini en geç 30 Kasım 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerekmektedir” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı