Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 08:56 Bu haber 4417 kez okundu
 
Beşiktaş, Esentepe Otel'i yapacak mı?
"Kıvılcımlarını Geredeli sevilen isimlerden, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekili Mehmet Yılmaz’ın attığı BJK Spor Tesisleri ile ilgili durum değerlendirmesi yapıldı."
SPOR Haberi
Beşiktaş, Esentepe Otel'i yapacak mı?

Yerel yönetici ve siyasilerle elele vererek, Gerede’nin gelişimi adına gösterdiği uğraşlarla kamuoyunun dikkatini çeken sevilen isim Mehmet Yılmaz, önceki gün yakın arkadaşı BJK Kulub Başkanı Fikret Orman'ı makamında ağırladı.

Kıvılcımlarını Geredeli sevilen isimlerden, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekili Mehmet Yılmaz’ın attığı BJK Spor Tesisleri ile ilgili durum değerlendirmesi yapıldı.

Ülkemizin önemli spor kulüplerinden Beşiktaş Spor Kulübü’nün ihalesini aldığı Esentepe Otel ile ilgili son durum değerlendirmesi yapıldı. HSK Başkan Vekili Geredeli hemhşerimiz Mehmet Yılmaz’ın makamındaki değerlendirme toplantısına Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Yazıcıoğlu ve Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar katıldı.

Toplantı sonrası konuya ilişkin bir açıklama yapan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Futbol sezonu tamamlanır tamamlanmaz otelin restorasyon çalışmalarının başlayacağını duyurdu. 


Başkan Allar, müjde dolu açıklamasında; “İhalesini yaptığımız ve müstecirinin Beşiktaş Spor Kulübü olduğu Esentepe Otel ile ilgili son durum değerlendirmesi yapmak üzere HSK Başkanımız Sayın Mehmet Yılmaz, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Yazıcıoğlu ile bir araya geldik. Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, bugüne kadar ki elde olmayan sebeplerden ötürü yaşanan gecikmelerden üzgün olduklarını ifade ederek 2017/2018 futbol sezonu tamamlanır tamamlanmaz restorasyona başlayacaklarını ve sene içerisinde hizmete açacaklarını söylediler.
Kıymetli zamanını Gerede için ayıran HSK Başkanımız Sayın Mehmet Yılmaz’a, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Şafak Yazıcıoğlu’na, yurtdışında olması hasebiyle toplantıya katılamayan gecesini gündüzüne katarak Bolu için çalışan Milletvekilimiz Sayın Fehmi Küpçü’ye ve Beşiktaş Spor Kulübü Asbaşkanı Sayın Deniz Atalay’a teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Ayrıca Beşiktaş Spor Kulübü'nün, Gerede Tesisleri ile ilgili İstanbul'da bir basın toplantısı da gerçekleştireceği öğrenildi.

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı