Haber Detayı
08 Eylül 2018 - Cumartesi 10:23 Bu haber 5729 kez okundu
 
Bolu Tercüme Ofisi Protranslate
Bolu Tercüme Ofisi Protranslate
SPOR Haberi
Bolu Tercüme Ofisi Protranslate

Bolu Tercüme Ofisi Protranslate

 

Bugün çeviri çok farklı alanlarda ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bireysel ya da kurumsal olarak ihtiyaç duyabileceğiniz çeviriler için Protranslate.net tercüme bürosu size hizmet vermektedir.

 

Bireysel Tercüme Hizmeti

 

Çeviri ihtiyacının yalnızca bürokratik işlemler için gerekli olduğuna dair yanlış bir algı vardır. Oysa dünya küçüldükçe ve bilgi de hızlı tüketim maddeleri arasındaki yerini aldıkça uluslararası alandan daha fazla haberdar olmak gerekmektedir. Dil bilmek daha doğrusu bilmemek ise birçok fırsatın elimizden kayıp gitmesine neden olabilmektedir.

 

Dilin gelişiminizde bir bariyer olmaması için, çeviri hizmetleri birer ihtiyaç haline gelmektedir. Bireysel hizmet genel olarak,

 

 

l Mesleğinize dair teknik metinler,

 

l Yabancı dilde yazılan akademik makaleler,

 

l Yazdığınız makalelerin özellikle İngilizce çeviri yapılması,

 

l Blogunuzda yer alan içerikler,

 

l İlgi alanlarınıza dair önemli video konferanslar,

 

l Proje başvuruları,

 

l Ödevler,

için istenebilir.

 

Kurumsal Çeviri Hizmetleri

Günümüzde birçok kurum uluslararası alanda iş yapmakta, farklı ülkelerin pazarlarına girmektedir. Çeviri, özellikle uluslararası alanda iş yapan kurumlar için oldukça hayatidir.

 

 

l İnternet sitesi,

 

l Ürün ya da hizmetin tanıtımı,

 

l Uluslararası bir ihale,

 

l İş sözleşmesi,

 

l Ortaklık anlaşmaları,

 

l Bayilik sözleşmeleri ve işlemleri,

 

l İş ilanları,

 

l Reklam ve tanıtım dokümanları,

 

l Sektörel haberler, duyurular

gibi birçok konuda kurumsal çeviriye ihtiyaç duyulabilir.

 

Uluslararası alanda başarı sağlamak için, karşınızdakilerin sizi anladığından emin olmanız gerekir. Bu nedenle, çevirinin düzgün yapılması başarınızın anahtarlarından biridir.

 

Çevirinin önemli olduğu bir başka alan da turizm sektörüdür. Yanlış yapılmış çevirilerle ilgili internet üzerinde yapılan yorumları hepimiz görmekteyiz.

 

Anlatmak istediğiniz şeyin, anlatacağınız kitleye hangi kavramlarla doğru anlatılabileceğini bilmek özel bir iştir. Yoksa doğrudan Türkçe-İngilizce çeviri sizi ve kurumunuzu kötü bir duruma düşürebilir.

 

Bolu Tercüme Ofisi

Bolu, özellikle turistlerin çokça uğradığı, turizm sektörünün geliştiği bir şehirdir. Ayrıca, birçok uluslararası fuara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu anlamda çeviri hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Protranslate Bolu tercüme ofisi hem kurumsal hem bireysel taleplerinize kaliteli ve hızlı bir şekilde karşılık verir.

 

60’tan fazla dilde hizmet veren firmamız, gerek işiniz için özel alanlarda gerekse resmi kurumlar için noter onaylı çevirilerinizde size hizmet vermektedir. İnternet sitemizden daha ayrıntılı bilgi alabilir, ücretlendirme için sitemizde bulunan formu doldurabilirsiniz.

 

Kaynak: Editör: Ömer Faruk Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı